Category: DEFAULT

Žijem Jenom Jednou - Festa (3) - O Život (CD, Album)


2011
Label: Not On Label - none • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Hip Hop •
Žijem Jenom Jednou - Festa (3) - O Život (CD, Album)

Naděje klene duhu od skrytého dětství v rodině, která svým stylem života dává dětem sílu pro život v nárocích doby, přes život v činné službě druhým - dětem, mládeži, spoluvězeňkyním, starým a nemocným a za všech okolností: doma, ve škole, ve vězení, v léčebně - až k novým obzorům v proměnách času. 1.

Žijem jenom jednou- Vyvolávač bouří () ×. Pýcha a pád 1 ×. Všechny slzy světa 1 ×. Láska na splátky ×. Voayeur a Večernice ×. To jsem já ×. Ve dvou ×. Poslední z Vikingů ×. Všechny cesty vedou do ŘÍma ×.

 · Žijeme jen jednou. Jak se říká, žijeme jen jednou, a proto bychom si měli život užít. A užívaní si života, je podle mě dost spojené se zážitky, které máme na celý život. Rad bych na to slyšel váš názor a nápady co by se dalo vymyslet.

Žijeme jen jednou. 11, likes · 2 talking about this. Každý je zde vítán.

Žijeme jen jednou. 12, likes · 15 talking about this. Stránka pro všechny. Pokud máte zájem můžete nám posílat své životní příběhy a mi je pak zveřejníme na stránce. Samozřejmě anonymně.


Grind Theme 3 I Keep Comin Back - Various - Country Roads (Vinyl, LP) Je Nattends Plus Personne - Françoise Hardy - Cristal Collection Volume 2 (CD)

3 thoughts on “Žijem Jenom Jednou - Festa (3) - O Život (CD, Album)”

  1. Videoklip a text písně Žijeme jenom jednou (feat. Ondřej G. Brzobohatý) od Tereza Mašková. Žijeme jenom jednou, tak ať to za to stojí, ať nikdy nev.

  2. Nové album kapely na CD "Ničeho nelitujem!" vydané 1. 9. u Papagájův Hlasatel Records (PH ) co nám život nadělil. A o Vánocích nečekejte na změny propijem za říjen a za listopad úspory. ref: Vždyť žijem, jen jednou Vždyť žijem, jenom jednou šťastně stárnem, s tim málem co nám život .

  3. Žijem jenom jednou - Vyvolávač bouří () ×. Pýcha a pád 1 ×. Všechny slzy světa 1 ×. Láska na splátky ×. Voayeur a Večernice ×. To jsem já ×. Ve dvou ×. Poslední z Vikingů ×. Všechny cesty vedou do ŘÍma ×.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING