Category: DEFAULT

Laura - Pop Šou - Kai Mes Buvome Maži (CDr)


2013
Label: Zuzi Records - ZZCD 152 • Format: CDr Compilation • Country: Lithuania • Genre: Pop, Childrens • Style: Europop
Laura - Pop Šou - Kai Mes Buvome Maži (CDr)

Šioje knygoje du klasikiniai A. A. Milne’o eilėraščių rinkiniai „Kai mes buvome maži“ ir „Dabar mums šešeri“ publikuojami kartu, jie iliustruoti puikiomis dailininko E. H. Shepardo, mums jau pažįstamo iš knygų apie Mikę Pūkuotuką, iliustracijomis. A. A. Milne’o poezija lietuvių kalba leidžiama pirmą kartą.

Muzikālā Banka Balso 1 reizi dienā par 1 dziesmu! Mežā. 2. Tautumeitas.

 · „7 DIENOS“ – naujas savaitraštis su išsamia TV programa. Šventės jau beldžiasi į duris. Skaitydami šios savaitės numerį, sužinosite, kaip Naujieji švenčiami skirtinguose pasaulio.

 · Kaip taisyklingai įrašyti muziką į CD, kad skaitytų senas muzikos grotuvas. pagal DonatasLoda. Aš atsakysiu jums į klausimą, kaip įsirašyti muziką į CD laikmeną, taip, kad ją skaitytų grotuvas nepalaikantis MP3 ar kitų labiau optimizuotų muzikos formatų. Dažnai girdžiu, kad žmonės kalbėdami apie.

 · Tačiau po dienos kitos, kai prasidėjo mitingai, aš visur dalyvavau, gerai gavau malkų su bananais, pamenu, mes bėgame, o jie vejasi mus ir daužo su bananais. Buvo žiauru. Visi mano draugai, visi hipiai tuose įvykiuose dalyvavo, mes visi psichologiškai buvome prieš tarybų valdžią.


Vargsang - Throne Of The Forgotten (CD, Album) By The End Of The Night - Jubilee Allstars - By The End Of The Night (CD) Songs Of St. Hildegard Of Bingen - The Danish Hildegard Ensemble - Ave Maria - Monastic Chants In Th

3 thoughts on “Laura - Pop Šou - Kai Mes Buvome Maži (CDr)”

  1. PENIKO A. POP CHORAS "POP ŠOU" - KAI MES BUVOM MAŽI. Didžiausia legalios lietuviškos muzikos duomenų bazė.

  2. EVELINA ANUSAUSKAITĖ - UŽUPIO ANGELAS - MES BUVOME MAŽI - UŽAUGOM. Didžiausia legalios lietuviškos muzikos duomenų bazė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING