Category: DEFAULT

Nese Nás Proud - Jarret - Za Hrany (CD, Album)


2011
Label: Indies Scope - MAM496-2 • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Folk, World, & Country • Style: Folk, Folk Rock, Indie Rock
Nese Nás Proud - Jarret - Za Hrany (CD, Album)

Čtvrté řadové album liberecké indie-folkrockové skupiny Jarret nese poněkud tajemný název „Za hrany“. Kdo zná Jarret, nepochybuje, že album je „zahraný“ na jedničku. A přesto, že Jarret si libuje ve slovních hříčkách, tentokrát se opravdu jedná o hrany, nebo lépe řečeno hranice.

Album Za hrany. Umělec Jarret. K zakoupení na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ DNA ♫ Haló ♫ Klíny. Ukázky zdarma k poslechu.

 · 3. Nese nás proud 5. Sbohem 6. Jen pojď blíž 7. Klíny 8. Slyšíte ten hlas 9. Vydržím O snu Chci vědět víc Haló Pojďte vsichni ke mně Sudetské črty

Album Za hrany Jarret. , Indies Scope 1 Co se to stalo 2 DNA 3 Nese nás proud 4 Znamení blíženců 5 Sbohem 6 Jen pojď blíž 7 Klíny 8 Slyšíte ten hlas 9 Vydržím 10 O snu 11 Chci vědět víc 12 Haló 13 Pojďte vsichni ke mně 14 Sudetské črty Diskografie: Jarret.

J Jarret Za hrany. Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Sdílej. Jsi můj vítr v plachtoví Přístav se ztráci, nese nás proud Plujeme do tmy zapomenout Kde něha kotví za obzorem Budeme plout, dokud nepřistanem. Budeme plout. Text přidala zeffiro.


Post Modern Sleaze (The Phunk Phorce Mix) - Various - Clubland 2 (CD) On A Plain - Nirvana - MTV Unplugged In New York (Cassette, Album) Neurobeat

2 thoughts on “Nese Nás Proud - Jarret - Za Hrany (CD, Album)”

  1.  · Listen to Za hrany / Beyond Edges by Jarret on Apple Music. Stream songs including "Co se to stalo", "DNA" and more. Album · · 14 Songs. Sign In Listen Now Browse Radio Search Sign In Za hrany / Beyond Edges Nese nás proud. 3.

  2. poslechněte si Za hrany, stáhněte si album k sobě v MP3, dostupné také na CD, FLAC+mp3, a více z našeho vydavatelství o Jarret: Za hrany - Čtvrté řadové album liberecké indie-folkrockové skupiny Jarret nese poněkud tajemný název „Za hrany“. Kdo zná Jarret, nepochybuje, že album je „zahraný“ na jedničku. A přesto, že Jarret si libuje ve slovních hříčkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING